parallax background

Úroveň vytriedenia komunálnych odpadov v obci

info_ico
Informácia o začatom správnom konaní
21. februára 2023
info_ico
Oznámenie
6. marca 2023

5 Komentárov

 1. Peter píše:

  Super Mino tvoja otázka je na mieste a teraz moja otázka.

  Čo si urobil Ty pre to aby sa zvýšil záujem ľudí občanov našej obce pre to by triedili odpad a takto sa znížili poplatky. Prosím daj vedieť ako si Ty prispel a čim. Konkretne ty triediš? a ako ?. Prosím pouč našich občanov ako to majú robiť pomôž obci. Ďakujeme občania a všetci ďakujeme.

  • Fero píše:

   Peter, ja triedim, pretože mám svoje presvedčenie. Presviedčať občanov obce o tom, aby triedili by mali v prvom rade ľudia zastupujúci obec – starostka (poslanci). A ak nepomáha osveta, tak majú v rukách nástroje, aby to ovplyvnili. Pretože, ak sa len pozriem na neadekvátne mesačné ohodnotenie exstarostky Hroncovej a jej odchodné 12 308€, tak aj čo sa týka triedenia, vždy sa dalo urobiť viac. A hlavne mi nezačni písať, že čo všetko vybudovala, pretože fyzicky si ani neťukla (neberiem do úvahy, keď bola v pracovnom a nalievala pálenku) a prerozdeliť peniaze v rozpočte sa dá rôzne.

   • Stanecká píše:

    Vážený pán „Fero“, rada s Vami preberiem prípadné sporné otázky ohodnocovania exstarostky Ing. Hroncovej osobne na obecnom úrade. Som presvedčená, že v niektorých vyjadreniach sa jedná len o Vaše domienky.
    S prianím pekného dňa Stanecká

   • Peter píše:

    Ďakujem za info ale teraz neviem či si Mino alebo Fero.

 2. mino píše:

  Otázka teda znie, čo spravila obec preto,aby sa zvýšil záujem ľudí o triedenie odpadu a aké sú ďalšie plány obce aby sa tie poplatky znížili

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *